Serwis PrasowyMay 11, 2015 | Polska Gazeta Wrocławska | rubryka: brak danych| strona: 18 | autor: (BMK) |

Przy Oławskiej powstanie biurowiec Twelve [press]

Inwestycje

Oławska 12 - ostatnia działka na słynnym wrocławskim deptaku zostanie zagospodarowana. Rusza tu inwestycja dla biznesu - biurowiec TWELVE

Wrocławska Grupa i2 Development ogrodziła teren i rozpoczyna prace nad nowoczesnym obiektem biurowo-handlowym. Atrakcyjne położenie, budynek klasy A i projekt z tarasami zieleni na górnych kondygnacjach wpisują się w światowe aspiracje biznesowe Wrocławia.
Biurowiec powstanie w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, głównego węzła komunikacyjnego miasta, hoteli i centrów biznesowych.
Architektura TWELVE oddaje klimat okolicy i jest nowoczesna - strzelista bryła i duże okna doświetlają przestrzeń wnętrz. Specjalna strefa wypoczynkowo-rekreacyjna na dwóchgórnychkondygnacjach budynku przewiduje kilka tawidokowych z miniogrodem, tworzącychluksusową strefę relaksu dla przyszłych pracowników biur przy Oławrasów skiej 12.
- Wrocław przyciąga coraz więcej światowych inwestorów przyzwyczajonych do wysokich standardów pracy. Zapotrzebowanie na prestiżową przestrzeń biurową jest duże - najnowocześniejsze branże usługowe IT i BPO rozwijają się we Wrocławiu bardzo dynamicznie - mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development. Biznesowy charakter inwestycji idealnie sprosta oczekiwaniom najemców.
TWELVE będzie 7-kondygnacyjnym, energooszczędnym biurowcem o powierzchni ponad 2 tys. mkw., w pełni klimatyzowanym, z systemami: kontroli dostępu, przeciwpożarowym i monitoringu.
W celu obniżenia kosztów utrzymania, budynek zostanie wyposażony w systemy obniżające zużycie energii i wody. Termin zakończenia inwestycji przewidywany jest na IV kwartał2016 roku.

• Tak w IV kwartale 2016 roku ma wyglądać ulica Oławska już z nowoczesnym biurowcem Twelve

Początek artykułu